Coca-Cola Kasap Burger Menü Kampanyasıİşbu Kampanya, Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. ("QUMPARA") ile Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.  (“CCI”) tarafından düzenlenmektedir. Kampanyaya Oruç, Biçen ve Snowy Market Mağazaları’ndan 4 Ocak 2021 – 4 Şubat 2021 tarihleri arasında tek seferde, tek fiş üzerinde en az 1 adet Coca-Cola Orijinal, Coca-Cola Şekersiz, Coca-Cola Light, Fanta veya Sprite kutu 6x250ml çoklu paket ürünlerinden satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fiş/faturasının fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi Tüketiciler, www.burgeryiyelim.com web sitesinden ve Burger Yiyelim mobil uygulamasından yapacakları paket servis & gel-al servis siparişlerde geçerli 1 adet Kasap Burger Menü alana 1 Kasap Burger Menü hediye kodu hakkı elde edeceklerdir. Tüketiciler, sipariş verebilmeleri için hediye kodlarını kullanmadan önce minimum paket tutarını yakalamaları gerekmektedir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve Tüketiciler, kampanya katılım başvurusunda bulunmaları ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, Katılım Koşulları’nın herhangi birine veya sürelere uymamaları, eksik bilgi ve belge ibraz etmeleri durumunda yapılan başvuruları geçersiz sayılır ve bu halde kampanyadan faydalanamazlar, kendilerine ilâve bir hak tanınmaz.

 • Tüketicilerin, Kampanya’ya katılmaları için, 4 Ocak 2021 – 4 Şubat 2021 tarihleri arasında Onur, Biçen ve Snowy market mağazalarından tek fiş/fatura üzerinde en az 1 adet Coca-Cola Orijinal, Coca-Cola Şekersiz, Coca-Cola Light, Fanta veya Sprite kutu 6x250ml çoklu paket ürünlerinden satın almaları gerekmektedir.
 • Tüketicilerin, alışveriş fiş/fatura üzerinde bulunan tarih itibariyle 5 (beş) gün içerisinde fiş/fatura görüntüsünü Qumpara uygulamasına kampanya şartlarına uygun olarak yüklemeleri gerekmektedir. Tüketicilerin, alışveriş fiş/faturasının üzerinde bulunan tarih itibariyle 5 (beş) gün içerisinde (alışveriş fiş/fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) alışveriş fiş/faturalarını yükleyip göndermemeleri halinde, kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılacak ve Tüketiciler Kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.
 • Tüketicilerin göndermiş oldukları fişler, 24 (yirmidört) saat içerisinde değerlendirilecek olup, geçerli başvurularda hak kazanmış oldukları 1 Kasap Burger Menü alana 1 Kasap Burger Menü hediye hediye kodu uygulama içerisinden kendilerine bildirim yoluyla iletilecektir.
 • Tüketiciler, Kampanyadan sadece 2 (iki) defa faydalanabilecek olup, ikiden çok alışveriş fiş/faturası olması durumunda veya aynı kişinin üçüncü defa kampanya katılım başvurusunda bulunması halinde 3. ve devamı başvurular geçersiz sayılır.
 • Tüketiciler, Kampanya süresince kendi adlarına en fazla 2 adet hediye kodu kazanabileceklerdir. Bir kişi ikiden fazla hediye kodu kazanamaz.
 • Mali değeri olmayan belgeler, satış fişi kopyası ve sevk irsaliyesi, bilgi fişi ile yapılan katılımlar kabul edilemez. Bilgisayar veya telefon ekranındaki bir alışveriş fiş görüntüsünün tekrar fotoğrafı çekilerek iletilmesi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir; sadece Qumpara uygulamasının standartlarına uygun olacak şekilde cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflar bakımından geçerli olacaktır. Buna göre sadece çıplak gözle okunabilen, bulanık olmayan orijinal fiş fotoğrafı ile katılım sağlanabilmektedir.
 • Kasap Burger Menü; burger (150 gr. dana eti, dana füme, karamelize soğan, yeşillik, cheddar peynir), kızarmış patates ve içecek şeklindedir. Kasap Burger Menü 2 adet sos ile birlikte servis edilir. Ek sos alımları ve burgere eklenecek malzeme ekleri ücrete tabidir. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Hediye kodlar, www.burgeryiyelim.com adresinden ya da cep telefonunuzdaki Burger Yiyelim mobil uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
 • Online sipariş bölümünden şube seçimini gerçekleştirerek siparişinizi alma seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
 • Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ‘UYGULA’ butonunu kullanarak hediye kodu ilgili alana girmeniz durumunuzda kazanmış olduğunuz tutar toplam alışveriş tutarınızdan düşülecektir.
 • Paket servis hizmeti, yalnızca servisin bulunduğu ilçeler için geçerlidir.
 • Her bir hediye kod tek kullanımlıktır.
 • Hediye kodu 4 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçersiz sayılır.
 • Kodun nakde çevrilmesi mümkün değildir.
 • İndirim tutarının sepet tutarını aşması durumunda aradaki fark kod veya nakit olarak ayrıca talep edilemez.
 • Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar ve/veya iş ortaklıkları kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ile kampanya katılım başvurusunda bulunulması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanyada hediye edilecek kod sayısı 2.000 adettir. Kampanya kapsamında belirlenen hediye kodu adedine ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur.
 • CCI ürünlerinin iade edilmesi halinde katılımcının Kampanya Koşulları kapsamında hak kazandığı hediye kodu bedelini iade etmesi gerekmektedir.
 • Yemek kartı ile yapılan alışveriş fişleriyle kampanyaya katılım sağlanamaz.
 • Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup; tespiti halinde, hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı her bir kampanyadan (farklı numaralar ile üyelik gerçekleştirse dahi) kampanya koşullarında belirtildiği adette kod kazanabilmektedir.
 • Kullanıcı, kullanım hakları ve aboneliği kendisine ait tek bir telefon hattı ile üyelik oluşturabilir. Kullanıcı bir cihazdan birden fazla üyelik oluşturamaz. Kullanıcı, üyelik sırasında kendisine ait tüm bilgileri, doğru, eksiksiz vermekle yükümlüdür. Kullanıcı, kendisine ait olmayan, yanıltıcı, 3. kişilere ait veya sahte bilgilerle oluşturulan veya tek bir cihazdan farklı bir telefon numaralarına bağlı olarak oluşturulan tüm üyeliklerden adli ve cezai olarak sorumlu olacağını bilir.
 • Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz, bedeli tahsil edilemez. Süresi içinde kullanılmayan ve indirim hakkı içeren hediye kodlarına ilişkin Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., Burger Yiyelim ve  QUMPARA herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • “Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz.
 • Katılımcılar, kampanya dahilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden QUMPARA’yı gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 • Katılımcılar, QUMPARA uygulaması ile Burger Yiyelim’den kaynaklanan aksaklık, zarar, ziyan veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’yi sorumlu tutmayacaklarını ve bu hallerden dolayı Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’yigayrikabili rücu ibra ettiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 • Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 • QUMPARA ve Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’yi savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutarlar.
 • Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder.
 • QUMPARA kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yolu ile talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya dahil olan firmalar kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapabilirler ve istediği zaman kampanyayı sona erdirebilirler. Değişiklikler, Qumpara uygulamasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. QUMPARA ve CCI önceden haber vermeksizin Kampanya’nın her türlü içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte olup, iş bu teyit neticesinde sunulan fiş ve faturalar Vergi Usul Kanunu 359 vd maddeler kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespiti halinde bu eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.
 • Sahte fatura düzenlenme ve bunu kampanya kapsamında sunma eylemleri nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı firmamız tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Bu hususta tüm hukuki haklarımızı saklı tutarız. 
 • Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc. ve Google Inc. Şirketinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Katılımcı hiçbir şekilde Google ve Apple'ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.
 • Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na Qumpara uygulaması üzerinden erişilebilir.